ELADÓ a X. kerület Újhegyi Lakótelepen, csendes, nyugodt, zöld környezetben, tíz emeletes panelház 1. emeletén egy 2 szobás, 50 nm-es, erkélyes, távfűtéses, világos lakás.
A rendezett lépcsőházból nyíló zárt erkélyen keresztül jutunk a kimondottan jó elosztású, világos lakásba. D-Ny-i tájolásnak köszönhetően, a lakást mindig napfény járja át.
Élhető, világos terek, külön WC és fürdőszoba, ablakos konyha, egy saját és egy közös erkély, ami a reggeli kávézás és esti pihenés tökéletes helyszíne.
A szobák padlószőnyeg és laminált padlóval a többi helység járólappal burkolt.
A nyílászárók korszerű műanyagra lettek kicserélve az erkélyes szobában és a konyhában. Az otthon biztonságáról egy több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó gondoskodik.
Az otthon melegéről távfűtés gondoskodik.
Közös költség: 14.000.- Ft/hó, amelyben az alábbiak tartoznak bele: megtakarítási alap, biztosítás, a lépcsőház takarítása, szemétszállítási díj és közös képviselet.
A ház rendezett, barátságos szomszédok és kulturált lakóközösség jellemzi. A parkolás a ház előtti ingyenes parkolóban megoldott.
AZ ÚJHEGYI LAKÓTELEPEN RENDŐRSÉGRE BEKÖTÖTT KAMERA RENDSZER LETT KIÉPÍTVE.
Közvetlen közelben óvoda, általános iskola, posta, művelődési ház, orvosi rendelő, gyógyszertár, széleskörű bevásárlási lehetőség Interspar, Penny, Lidl, Auchan kicsit távolabb a KÖKI.
Közelben található az Újhegyi Uszoda és Strandfürdő, a (Guttmann tó, horgászási lehetőséggel, valamint a Sportliget, ahol számos tematikus játszótér, 1 km futópálya, kerékpárpálya várja a sport szerelmeseit.
Kiváló a közlekedési lehetőség. Buszok: 85, 85E, 68, 117, a 3-as Metró, Kőbánya-Kispest végállomás 5 perc, az Örs vezér téri 2-es Metró 15 perc közlekedésre van.
Kitűnő választás fiataloknak, első lakásvásárlóknak és családosoknak egyaránt.
Hívjon bizalommal, nézze meg személyesen!
Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el kell adnia meglévő ingatlanját, ebben is állunk szíves rendelkezésére.
Ingatlanegyszer.com 2026. Minden jog védve!